Mes ieškome

Tarptautinių partnerių

Ieškome inovatyvius produktus kuriančių įmonių, kurios norėtų jungtis į tarptautinius tinklus bendriems projektams įgyvendinti bei aplikuoti į ES paramos fondus.

Jei turite galimybių kurti konkurencingus ir modernius produktus arba domina tokios perspektyvos – kreipkitės: rokas@eksportoparterniai.lt

Laiptų konstrukcijos

Mes ieškome laiptų ir medžio tašo laiptams gamintojų. Jei Jūsų įmonė pagal mūsų pateiktus brėžinius gali pagaminti laiptų ąžuolines ar kito kietmedžio konstrukcijas ir/arba jų sudėtines dalis už konkurencingą kainą, laiku ir kokybiškai, mes mielai pateiksime Jums užsakymų.

Jei turite klausimų ar norite pasiūlyti savo produkciją – kreipkitės: el.paštas: dainius@eksportopartneriai.lt

Gaminiai iš medžio

Mes ieškome medžio gaminių tiekėjų. Mus domina įvairi pjautinė mediena eksportui: lentos, terasinės lentos, parketas, statybinė mediena, dailylentės ir kt.

Taip pat domina klijuota mediena, medienos tašas. Pateikiame savus išmatavimus.

Domina tik aukščiausios klasės mediena: pagrinde ąžuolas, uosis, bet taip pat pušis, eglė, beržas, klevas ir kt.

Domina ilgalaikis bendradarbiavimas. Mes vertiname kokybę ir tikslumą.

Taip pat jei turite sukūrę konkurencingą produktą ir norite plėsti pardavimus, kreipkitės, gal mes jį pasiūlysime savo klientams: el.paštas: dainius@eksportopartneriai.lt

Turime klientų nuo ąžuolo statinių gamintojų iki stambių statybų kompanijų, kuriems nuolatos reikia įvairaus pobūdžio dirbinių iš medžio.